logo

Haberler ...

 

Sompo Japan Sigorta, adrenalini seven tatilcileri güvence altına alan “Ekstrem Sporlar Seyahat Sigortası”nı hizmete sundu.

Ürün; motor sporları, hava sporları, dağcılık ve kayak gibi sporları teminat altına alan bir seyahat sigortası ürünü olmasıyla dikkat çekiyor. Ürünün amacı, ekstrem sporlarla ilgili sigortalının başına gelebilecek herhangi bir kaza durumunda tıbbi tedavi olanağı sağlaması. Ayrıca ürün tıbbi tedavinin yanı sıra; tıbbi nakil, hukuki danışmanlık, tıbbi danışmanlık, acil mesajların iletilmesi ve kanuni işlemlerle ilgili kefalet gibi birçok teminat da sunuyor.

Sompo Japan Sigorta’dan yapılan açıklamada, ürünün arama kurtarma giderlerini de karşıladığı belirtilerek, poliçe sahiplerinin hem yurtiçinde hem de yurtdışında güvencede olacağı kaydedildi. Açıklamanın devamında, poliçenin Schengen ülkelerinde zorunlu olan 30 bin Euroluk tıbbi tedavi teminatını içermesinden dolayı, vize işlemlerinde de kullanılabileceği belirtildi.

Sigortacı gazetesi.


 

 

 

Bilmemiz Gerekenler


HASAR ANINDA NE YAPMALI?

Hasar durumuyla karşılaştığınızda; acentemizi arayabilir ya da
AXA SİGORTA için 444 1 999 ,
SOMPO JAPAN SİGORTA için 444 81 81 nolu telefonlardan başvurabilirsiniz.
Devamı>>

  • TEKNE SİGORTALARI

    Ticari yada turistik amaçlı teknenizin gövdesi, makineleri, yatın adını taşıyan servis botları ve yat ile alınıp satılması mutat olan tüm donanım ve ekipmanlarına tam güvence veriyoruz.  Devamı >>